O nás

Zoltán Alföldi

Najlepší Finančník, Hypotekárny Špecialista, Odborník Na Investície…

Len pár parafráz o tom kým som sa chcel stať v oblasti financií…

Vo finančnom sektore pôsobím od roku 2014, prvý rok som fungoval ako anketár a v roku 2015 som sa stal finančným sprostredkovateľom registrovaným v NBS. 

Začiatky ako v každom podnikaní boli ťažké, prvé dva roky som sa len učil a snažil sa nájsť si nejaký smer čo by ma najviac zaujímalo v našej brandži. Po niekoľkých úspešne poriešených klientoch som našiel výzvu a štrbinu na trhu v hypotékach a investíciach. V oboch oblastiach chýbala odbornosť na trhu a ľudia pracujúci v sektore mali slabé poznatky na zabezpečenie vhodných  riešení. Z príbehov klientov bolo zrejmé, že mnohý pracovníci bánk ako aj sprostredkovateľov nemalo ani len malú predstavu, ba dokonca až žiadnu o metodike posudzovania úverov ako ani o nastavení vhodných investičných stratégií. Mojim cieľom bolo dosiahnuť najvyššiu možnú spokojnosť klientov aby som sa mohol stať odporúčania hodný.

Dnes ma klienti vyhľadávajú najmä kvôli sťaženým podmienkam získavania úverov, otázok s refinancovaním alebo hypoték na bývanie. Veľakrát diskutujeme aj o aktuálnom vývoji finančného trhu a investíciách. Samozrejmosťou sú však aj otázky v oblasti poistení a dôchodku.

Aktuálne máme viac ako 900 spokojných klientov a tím 15 ich spolupracovníkov, ktorých počet postupne pribúda. Našim cieľom je neustály rast počtu spokojných klientov a aktívny posun kompetentných spolupracovníkov na vedúce pozície.

Výzvy, výzvy a výzvy…

Na trhu je čoraz ťažšie získať hypotéku, finančných produktov je neúrekom a orientovať sa nie je jednoduché. Rád prijímam nové výzvy a pokiaľ stojíte aj vy pred výzvou nebojte sa ma osloviť a Riešenie nechajte na nás…

Naše úspechy:

Bezplatné poradenstvo

Dohodnite si stretnutie

Chcete vedieť viac a potrebujete poradiť v určitej oblasti ? Napíšte mi cez kontaktný formulár a ozvem sa vám do 48 hodín.

Návrat hore