Naše služby

Čo robíme ?

Hypotekárny servis

Refinancovanie úverov

 Či už je cieľom nižšia splátka, kratšia splatnosť alebo ich kombinácia, po dôkladnej analýze vám pripravíme vhodné riešenie a kompletný servis bez zbytočných papierovačiek a starostí. Po schválení hypotéky bude vašou jedinou starosťou podpísať úverovú dokumentáciu v pobočke banky. Kataster, vinkuláciu a prípravu podkladov k čerpaniu vyriešime za vás.

Úvery

Pri nových úveroch vám poradíme v závislosti od vašich požiadaviek. Máme viac ako 5 ročné skúsenosti v riešení hypotekárnych, spotrebných a podnikateľských úverov. 

Finančný plán

Zhodnotenie úspor

Máme niekoľko riešení ako si zhodnotiť vaše úspory, aktuálne najlepšiou alternatívou sú vo väčšine prípadov podielové fondy. Pracujeme s renomovanými svetovými správcami fondov pre zabezpečenie vašich prostriedkov. 

Vyšší dôchodok

Čoraz častejšiou témou sa stávajú dôchodky.  II.pilier by mal byť samozrejmosťou avšak vhodné nastavenie tohto dôchodkového piliera je klúčové k zhodnoteniu vašich prostriedkov. Na váš dôstojný dôchodok, pokiaľ chcete mať aspoň 80 % vášho terajšieho príjmu, to nestačí. Pripravte sa zodpovedne na váš dôchodok, čím skôr tým lepšie.

Zabezpečenie príjmu

Zabezpečenie príjmu je prvý a najdôležitejší pilier finančného plánovanie. Slúži na zabezpečenie 100 % vášho príjmu v prípade pracovnej neschopnosti. Dokým sa nedá garantovať, že budete mať každý mesiac celú výšku vášho príjmu, váš finančný plán je v ohrození. 

Štart do života

Vychovať dieťa, zabezpečiť dieťaťu vysokú školu, vodičák, štart do života, to všetko stojí peniaze. Nenechajte to na poslednú chvíľu, využite peniaze, ktoré dostávate od štátu na vytvorenie rezervy pre dieťa. Začnite skoro a nasporte dieťaťu až 10 000 € len použitím peňazí od štátu.

Audit zmlúv

Kontrola existujúcich zmlúv

Zobrali ste si hypotéku pred 5. rokmi a poistili si dom. Neskôr ste si kúpili auto zaplatili zákonnú poistku, narodilo sa vám dieťa, začali ste mu šetriť potom ste si uzavreli druhý pilier… Ako auto a dom aj vaše zmluvy potrebujú servis. Už samotnou  kontrolou vašich existujúcich  zmlúv vám vieme v priemere ušetriť 200 až 1000 € ročne. Neplaťte zbytočne viac ako musíte a nechajte starostlivosť o vaše zmluvy na nás.

Optimalizácia výdavkov a úspor

Máte vysoké výdavky na úveroch, poplatky v bankách alebo platíte veľa na poistenia ? Zistíme vám možnosti optimalizácie vašich výdavkov a ponúkneme vhodné riešenie. Pri úsporách dbáme na zaistenie vyšších výnosov pri zohľadnení vášho rizikového profilu. 

Bezplatné Poradenstvo

Dohodnite si stretnutie

Chcete vedieť viac a potrebujete poradiť v určitej oblasti? Napíšte mi cez kontaktný formulár a ozvem sa vám do 48 hodín.

Návrat hore